top of page

MAKE-UP идеја

Сигурни сме дека со нетрпение чекате да дојде датумот до следниот важен свечен настан на кој треба да присуствувате. После две години од пандемијата конечно е возможно да се организираат свечени настани на кои можете да го облечете аутфитот кој го смислувавте во карантин.

А за да блеснете во полн сјај потребно е и да изберете соодветна шминка за вашиот аутфит. Cosmo ви ги претставува ТОП 3 најтренди мејкап изгледи за оваа сезона:


MIDNIGHT QUEENSPARKLE LADY

BRIGHT EYES - RED LIPS

*Попустите на производите важат до 30.05.2022

103 views0 comments

Comments


bottom of page